instalacje niskoprądowe


Kasy i drukarki fiskalne, e-podpis, Elektroniczna Dokumentacja Medyczna, VoIP w chmurze, okablowanie strukturalne,Monitoring wizyjny, Systemy sygnalizacji pożaru, Systemy alarmowe, kontrola dostępu Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, Katowice

OKABLOWANIE STRUKTURALNE

Umożliwia podłączenia każdego urządzenia informatycznego do systemu komputerowego, tworzenie odrębnych i oddzielonych sieci komputerowych dla rożnych klientów wynajmujących powierzchnie budynku. Zapewnia bezpieczeństwo przenoszonych danych.

MONITORING WIZYJNY

System przekazywania i rejestracji obrazu, rzadziej obrazu z dźwiękiem. Dzięki rozwojowi technologicznemu jest obecnie jednym z najpowszechniejszych i najchętniej stosowanych zabezpieczeń przed przestępczością i aktami wandalizmu. Ogromną popularnością cieszy się monitoring domów prywatnych ze względu na zdecydowanie zmniejszone ryzyko włamania i kradzieży.

SYSTEM SYGNALIZACJI POŻARU SSP SAP

System sygnalizujący wystąpienie dymu i ryzyko wystąpienia pożaru.  Zapewnia bezpieczeństwo ludzi, ale również ciągów produkcyjnych, maszyn, urządzeń, budynków. Inwestycja w system alarmu pożaru przekłada się niejednokrotnie na znacznie tańsze ubezpieczenie obiektów.

SYSTEMY ALARMOWE

Zespół urządzeń służących zabezpieczeniu obiektu przed włamaniem. W skład systemów alarmowych wchodzą:

  • centrala alarmowa - układ sterujący całym systemem, zasilacz i akumulator
  • klawiatura alarmowa (manipulator)
  • czujniki i detektory
  • sygnalizatory (urządzenia akustyczne lub akustyczno-optyczne)
  • urządzenia przekazujące informacje na temat systemu

KONTROLA DOSTĘPU

Systemy Kontroli Dostępu  umożliwiają nadzór nad przemieszczaniem się  osób na obszarze objętym ochroną. Można je integrować z systemami alarmowymi i systemami kontroli czasu pracy.
W naszej ofercie nowoczesne urządzenia umożliwiające budowę systemów kontroli dostępu od pojedynczych punktów aż po rozległe systemy z nadzorem zdalnym. Proponujemy rozwiązania takie, jak zamki szyfrowe, czytniki kart zbliżeniowych oraz rozbudowane, sieciowe systemy kontroli dostępu. Proponowane systemy kontroli dostępu charakteryzują się nie tylko nowoczesnością, ale również atrakcyjnym wzornictwem.

stosowane najczęściej w budownictwie mieszkaniowym