terminale płatnicze


Terminale płatnicze, kasy i drukarki fiskalne, e-podpis, Elektroniczna Dokumentacja Medyczna, VoIP w chmurze, okablowanie strukturalne, monitoring wizyjny, systemy sygnalizacji pożaru, systemy alarmowe, kontrola dostępu, instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, Katowice

Stawiamy na sprawdzone, bezpieczne i niezawodne urządzenia, które zapewnią płynną obsługę transakcji.

POLECAMY TERMINALE PŁATNICZE:

TERMINAL W 3 KROKACH:

1.

WEJDŹ NA STRONĘ <KLIK>

2.

WYPEŁNIJ DANE, PODAJ KOD RABATOWY 80707

Pracownicy POLCARD umówią się z Państwem w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie. Podczas spotkania będzie można podpisać umowę. Serwisanci dokonają instalacji urządzeń i bezpłatnie przeszkolą Państwa pracowników.

3.

TWOI KLIENCI MOGĄ ZAPŁACIĆ BEZGOTÓWKOWO


POLCARD OFERUJE NAJSZERSZY ZAKRES ELEKTRONICZNYCH FORM PŁATNOŚCI:

Płatności kartą za pomocą stacjonarnych terminali POS

Obsługujemy około 90 tysięcy zainstalowanych w Polsce terminali, które gwarantują proste, szybkie i bezpieczne transakcje przy użyciu kart.

Przenośne terminale mobilne

Oferujemy  nowoczesne terminale przenośne, sprawdzające się w miejscach takich jak restauracje, hotele czy firmy cateringowe, czyli podmioty, w których mobilny charakter usługi wymaga dotarcia z terminalem bezpośrednio do Klienta.

Obsługa transakcji w internecie

Zapewniamy bezpieczną, szybką, kompleksową oraz łatwą do zintegrowania usługę umożliwiającą przyjęcie płatności za zakupy dokonane w internecie kartą płatniczą oraz e-Przelewem.

Wirtualny terminal płatniczy

Dostarczamy rozwiązanie pozwalające na akceptację zapłaty za towary lub usługi bez fizycznej obecności okaziciela karty przy użyciu: Mail Order, Telephone Order i Płatności Cyklicznej.

Telefon jako terminal płatniczy

Oferujemy naszym Klientom innowacyjne rozwiązanie umożliwiające akceptację kart płatniczych za pomocą Smartfona.